MAX6385XS35D4-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6385XS35D4-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6385XS35D4-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.50V SC70-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6385XS35D4-T.pdf2.MAX6385XS35D4-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6385XS35D4-T
Tau Wae MAX6385XS35D4-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.50V SC70-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4665 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6385XS35D4-T.pdf2.MAX6385XS35D4-T.pdf
Putanga - Tae 3.5V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 1.12 s Minimum Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-82A, SOT-343
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)