MAX6384LT24D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6384LT24D3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6384LT24D3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 2.40V 6-UDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX6384LT24D3+T.pdf2.MAX6384LT24D3+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6384LT24D3+T
Tau Wae MAX6384LT24D3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 2.40V 6-UDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5567 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6384LT24D3+T.pdf2.MAX6384LT24D3+T.pdf
Putanga - Tae 2.4V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 6-uDFN (1.5x1.0) Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 140 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-WFDFN
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)