MAX6383XR32D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR32D2+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6383XR32D2+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6383XR32D2+T.pdf2.MAX6383XR32D2+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6383XR32D2+T
Tau Wae MAX6383XR32D2+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.20V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5224 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6383XR32D2+T.pdf2.MAX6383XR32D2+T.pdf
Putanga - Tae 3.2V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)