MAX6381XR46D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR46D2+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6381XR46D2+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 4.60V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6381XR46D2+T.pdf2.MAX6381XR46D2+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6381XR46D2+T
Tau Wae MAX6381XR46D2+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 4.60V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34901 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6381XR46D2+T.pdf2.MAX6381XR46D2+T.pdf
Putanga - Tae 4.63V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MAX6381XR46D2+
MAX6381XR46D2+TTR
MAX6381XR46D2+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1