MAX6381XR29D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR29D2+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6381XR29D2+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 2.90V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6381XR29D2+T.pdf2.MAX6381XR29D2+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6381XR29D2+T
Tau Wae MAX6381XR29D2+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 2.90V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78464 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6381XR29D2+T.pdf2.MAX6381XR29D2+T.pdf
Putanga - Tae 2.93V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MAX6381XR29D2+T-ND
MAX6381XR29D2+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6381XR29D4+T
MAX6381XR29D4+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 2.90V SC70-3
I roto i te taonga: 33801 pcs
Tikiake: MAX6381XR29D4+T.pdf
RFQ
MAX6381XR30D2+T
MAX6381XR30D2+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 3.00V SC70-3
I roto i te taonga: 33807 pcs
Tikiake: MAX6381XR30D2+T.pdf
RFQ
MAX6381XR29D2+
MAX6381XR29D2+
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 2.93V SC70-3