MAX6381XR18D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381XR18D2-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6381XR18D2-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6381XR18D2-T.pdf2.MAX6381XR18D2-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6381XR18D2-T
Tau Wae MAX6381XR18D2-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4566 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6381XR18D2-T.pdf2.MAX6381XR18D2-T.pdf
Putanga - Tae 1.8V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6381XR22D3+T
MAX6381XR22D3+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 2.19V SC70-3
I roto i te taonga: 38028 pcs
Tikiake: MAX6381XR22D3+T.pdf
RFQ
MAX6381XR18D2+T
MAX6381XR18D2+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 1.80V SC70-3