MAX6379XR36+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6379XR36+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6379XR36+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 3.60V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6379XR36+T.pdf2.MAX6379XR36+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6379XR36+T
Tau Wae MAX6379XR36+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 3.60V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36798 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6379XR36+T.pdf2.MAX6379XR36+T.pdf
Putanga - Tae 3.6V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active High
Packaging Strip Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MAX6379XR36+TCT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1