MAX6375XR28+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6375XR28+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6375XR28+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6375XR28+T.pdf2.MAX6375XR28+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6375XR28+T
Tau Wae MAX6375XR28+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VOLT DETECT LP 2.80V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41003 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6375XR28+T.pdf2.MAX6375XR28+T.pdf
Putanga - Tae 2.8V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 µs Typical Propagation Delay Tautuhi anō Active Low
Packaging Original-Reel® Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MAX6375XR28+TDKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6375XR29+
MAX6375XR29+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECT LP 2.93V SC70-3
I roto i te taonga: 38945 pcs
Tikiake: MAX6375XR29+.pdf
RFQ
MAX6375XR28-T
MAX6375XR28-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VOLT DETECTOR LP 2.80V SC70-3