MAX6346XR37-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6346XR37-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6346XR37-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 3.70V SC70-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6346XR37-T.pdf2.MAX6346XR37-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6346XR37-T
Tau Wae MAX6346XR37-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 3.70V SC70-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4266 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6346XR37-T.pdf2.MAX6346XR37-T.pdf
Putanga - Tae 3.7V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-70, SOT-323
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)