MAX6336US16D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6336US16D3+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6336US16D3+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6336US16D3+T.pdf2.MAX6336US16D3+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6336US16D3+T
Tau Wae MAX6336US16D3+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46463 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6336US16D3+T.pdf2.MAX6336US16D3+T.pdf
Putanga - Tae 1.6V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Ētahi Ingoa MAX6336US16D3+
MAX6336US16D3+TTR
MAX6336US16D3+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tau Wae Tuakiri MAX6336
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6336US18D3-T
MAX6336US18D3-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU LV 1.80V 100MS SOT143-4
I roto i te taonga: 4248 pcs
Tikiake: MAX6336US18D3-T.pdf
RFQ
MAX6335US22D3-T
MAX6335US22D3-T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU LV 2.20V 100MS SOT143-4
I roto i te taonga: 4165 pcs
Tikiake: MAX6335US22D3-T.pdf
RFQ
MAX6336US16D3-T
MAX6336US16D3-T
Whakaahuatanga: IC MPU LV 1.60V 100MS SOT143-4