MAX6326UR25-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6326UR25-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6326UR25-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6326UR25-T.pdf2.MAX6326UR25-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6326UR25-T
Tau Wae MAX6326UR25-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4031 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6326UR25-T.pdf2.MAX6326UR25-T.pdf
Putanga - Tae 2.5V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 100 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)