MAX6316LUK45CY+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6316LUK45CY+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6316LUK45CY+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
Ngā Rauemi: MAX6316LUK45CY+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6316LUK45CY+
Tau Wae MAX6316LUK45CY+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33937 pcs Pepa Raraunga MAX6316LUK45CY+.pdf
Putanga - Tae 4.5V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 140 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Strip Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SOT-23-5
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6316LUK46BY+T
MAX6316LUK46BY+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 4.63V SOT23-5
I roto i te taonga: 38790 pcs
Tikiake: MAX6316LUK46BY+T.pdf
RFQ
MAX6316LUK45CY+T
MAX6316LUK45CY+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-5
I roto i te taonga: 49137 pcs
Tikiake: MAX6316LUK45CY+T.pdf
RFQ
MAX6316LUK45CY-T
MAX6316LUK45CY-T