MAX6315US47D4-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6315US47D4-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6315US47D4-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC RESET CIRCUIT 4.70V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6315US47D4-T.pdf2.MAX6315US47D4-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6315US47D4-T
Tau Wae MAX6315US47D4-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC RESET CIRCUIT 4.70V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4209 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6315US47D4-T.pdf2.MAX6315US47D4-T.pdf
Putanga - Tae 4.7V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-143-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 1.12 s Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)