MAX6314US43D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6314US43D2+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6314US43D2+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC RESET CIRCUIT 4.30V SOT143-4
Ngā Rauemi: 1.MAX6314US43D2+T.pdf2.MAX6314US43D2+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6314US43D2+T
Tau Wae MAX6314US43D2+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC RESET CIRCUIT 4.30V SOT143-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64417 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6314US43D2+T.pdf2.MAX6314US43D2+T.pdf
Putanga - Tae 4.3V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-4 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 20 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-253-4, TO-253AA
Whakaputa Bidirectional Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Tau Wae Tuakiri MAX6314
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6314US41D2+T
MAX6314US41D2+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC RESET CIRCUIT 4.10V SOT143-4
I roto i te taonga: 5305 pcs
Tikiake: MAX6314US41D2+T.pdf
RFQ
MAX6314US43D2+
MAX6314US43D2+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC RESET CIRCUIT 4.30V SOT143-4