MAX6310UK32D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6310UK32D2-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6310UK32D2-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC PROGRAM 3.200V RESET SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6310UK32D2-T.pdf2.MAX6310UK32D2-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6310UK32D2-T
Tau Wae MAX6310UK32D2-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC PROGRAM 3.200V RESET SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4995 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6310UK32D2-T.pdf2.MAX6310UK32D2-T.pdf
Putanga - Tae 3.2V, Adj Momo Multi-Voltage Supervisor
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)