MAX6307UK39D1-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6307UK39D1-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6307UK39D1-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC PROGRAM 3.900V RESET SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6307UK39D1-T.pdf2.MAX6307UK39D1-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6307UK39D1-T
Tau Wae MAX6307UK39D1-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC PROGRAM 3.900V RESET SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3998 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6307UK39D1-T.pdf2.MAX6307UK39D1-T.pdf
Putanga - Tae 3.9V, Adj Momo Multi-Voltage Supervisor
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 1 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74A, SOT-753
Whakaputa Open Drain or Open Collector Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)