MAX6220ASA-2.5+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6220ASA-2.5+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX6220ASA-2.5+T.pdf2.MAX6220ASA-2.5+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6220ASA-2.5+T
Tau Wae MAX6220ASA-2.5+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40824 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6220ASA-2.5+T.pdf2.MAX6220ASA-2.5+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 8 V ~ 40 V
Te manawanui ±0.12% Te Tae Tema 20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 1.3µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 1.5µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.12% 15mA 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 3.3mA Nama - Whakaputa 15mA