MAX6143BASA25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6143BASA25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX6143BASA25+T.pdf2.MAX6143BASA25+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6143BASA25+T
Tau Wae MAX6143BASA25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5748 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6143BASA25+T.pdf2.MAX6143BASA25+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 40 V
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema 10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 6.8µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 3.8µVp-p Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.1% 30mA 8-SOIC I teie nei - Te tuku 600µA
Nama - Whakaputa 30mA Tau Wae Tuakiri MAX6143