MAX6138CEXR33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6138CEXR33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6138CEXR33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SHUNT 3.3V SC70
Ngā Rauemi: 1.MAX6138CEXR33+T.pdf2.MAX6138CEXR33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6138CEXR33+T
Tau Wae MAX6138CEXR33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SHUNT 3.3V SC70 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59970 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6138CEXR33+T.pdf2.MAX6138CEXR33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Momotuhi - Whakauru -
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema 25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Shunt Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-70, SOT-323 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 50µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-3
I teie nei - Te tuku - Nama - Whakaputa 15mA