MAX6133BASA25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6133BASA25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX6133BASA25+T.pdf2.MAX6133BASA25+T.pdf3.MAX6133BASA25+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6133BASA25+T
Tau Wae MAX6133BASA25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 2.7 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.08% Te Tae Tema 10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 12µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 16µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.08% 15mA 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 85µA Nama - Whakaputa 15mA
Tau Wae Tuakiri MAX6133
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6133BASA50+
MAX6133BASA50+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 5V 8SOIC