MAX6133A25+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6133A25+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6133A25+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX6133A25+.pdf2.MAX6133A25+.pdf3.MAX6133A25+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6133A25+
Tau Wae MAX6133A25+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21243 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6133A25+.pdf2.MAX6133A25+.pdf3.MAX6133A25+.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 2.7 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.06% Te Tae Tema 7ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 12µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 16µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.06% 15mA 8-uMAX
I teie nei - Te tuku 85µA Nama - Whakaputa 15mA
Tau Wae Tuakiri MAX6133
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6133A41+T
MAX6133A41+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 4.096V 8UMAX