MAX6129AEUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6129AEUK33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6129AEUK33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6129AEUK33+T.pdf2.MAX6129AEUK33+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6129AEUK33+T
Tau Wae MAX6129AEUK33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34653 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6129AEUK33+T.pdf2.MAX6129AEUK33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Momotuhi - Whakauru 3.5 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.4% Te Tae Tema 40ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6129AEUK33+
MAX6129AEUK33+T-ND
MAX6129AEUK33+TTR
MAX6129AEUK33+TTRINACTIVE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 174µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 56µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.4% 4mA SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 7.25µA Nama - Whakaputa 4mA