MAX6043BAUT25#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6043BAUT25#TG16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V SOT-6
Ngā Rauemi: 1.MAX6043BAUT25#TG16.pdf2.MAX6043BAUT25#TG16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6043BAUT25#TG16
Tau Wae MAX6043BAUT25#TG16 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V SOT-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4649 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6043BAUT25#TG16.pdf2.MAX6043BAUT25#TG16.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 40 V
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema 25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 7µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 4µVp-p Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.1% 10mA SOT-23-6 I teie nei - Te tuku 650µA
Nama - Whakaputa 10mA Tau Wae Tuakiri MAX6043
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX6043BAUT10#TG16
MAX6043BAUT10#TG16
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 10V SOT-6