MAX6043AAUT10#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6043AAUT10#TG16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 10V SOT-6
Ngā Rauemi: 1.MAX6043AAUT10#TG16.pdf2.MAX6043AAUT10#TG16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6043AAUT10#TG16
Tau Wae MAX6043AAUT10#TG16 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 10V SOT-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5729 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6043AAUT10#TG16.pdf2.MAX6043AAUT10#TG16.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 10V Momotuhi - Whakauru 12 V ~ 40 V
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema 15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 30µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 19µVp-p Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.05% 10mA SOT-23-6 I teie nei - Te tuku 650µA
Nama - Whakaputa 10mA Tau Wae Tuakiri MAX6043