MAX6037AAUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6037AAUK33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6037AAUK33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6037AAUK33+T.pdf2.MAX6037AAUK33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6037AAUK33+T
Tau Wae MAX6037AAUK33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48511 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6037AAUK33+T.pdf2.MAX6037AAUK33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Momotuhi - Whakauru 3.5 V ~ 5.5 V
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6037AAUK33+T-ND
MAX6037AAUK33+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 45µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 19µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.2% 5mA SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 275µA Nama - Whakaputa 5mA