MAX6035AAUR25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6035AAUR25+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6035AAUR25+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
Ngā Rauemi: 1.MAX6035AAUR25+T.pdf2.MAX6035AAUR25+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6035AAUR25+T
Tau Wae MAX6035AAUR25+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49995 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6035AAUR25+T.pdf2.MAX6035AAUR25+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 4.4 V ~ 33 V
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6035AAUR25+TCT Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 20µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 21µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.2% 10mA SOT-23-3 I teie nei - Te tuku 95µA
Nama - Whakaputa 10mA Tau Wae Tuakiri MAX6035