MAX6033AAUT25#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6033AAUT25#TG16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 2.5V SOT-6
Ngā Rauemi: 1.MAX6033AAUT25#TG16.pdf2.MAX6033AAUT25#TG16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6033AAUT25#TG16
Tau Wae MAX6033AAUT25#TG16 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 2.5V SOT-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11214 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6033AAUT25#TG16.pdf2.MAX6033AAUT25#TG16.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Momotuhi - Whakauru 2.7 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.04% Te Tae Tema 10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-6 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6033AAUT25#TG16CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 12µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 16µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.04% 15mA SOT-23-6
I teie nei - Te tuku 85µA Nama - Whakaputa 15mA