MAX6029EUK33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6029EUK33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6029EUK33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX6029EUK33+T.pdf2.MAX6029EUK33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6029EUK33+T
Tau Wae MAX6029EUK33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23360 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6029EUK33+T.pdf2.MAX6029EUK33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Momotuhi - Whakauru 3.5 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.15% Te Tae Tema 30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6029EUK33+TCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 174µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 56µVp-p
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Series Voltage Reference IC ±0.15% 4mA SOT-23-5 I teie nei - Te tuku 7.25µA
Nama - Whakaputa 4mA Tau Wae Tuakiri MAX6029