MAX6023EBT45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6023EBT45+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX6023EBT45+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC VREF SERIES 4.5V 5UCSP
Ngā Rauemi: 1.MAX6023EBT45+T.pdf2.MAX6023EBT45+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX6023EBT45+T
Tau Wae MAX6023EBT45+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC VREF SERIES 4.5V 5UCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51277 pcs Pepa Raraunga 1.MAX6023EBT45+T.pdf2.MAX6023EBT45+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V Momotuhi - Whakauru 4.7 V ~ 12.6 V
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 30ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 5-UCSP Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-WFBGA, CSPBGA Momo putanga Fixed
Ētahi Ingoa MAX6023EBT45+T-ND
MAX6023EBT45+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 10Hz ki te 10kHz 215µVrms Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 110µVp-p