MAX530BEAG+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX530BEAG+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC DAC 12BIT PAR/VOLT I/O 24SSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX530BEAG+.pdf2.MAX530BEAG+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX530BEAG+
Tau Wae MAX530BEAG+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 12219 pcs Pepa Raraunga 1.MAX530BEAG+.pdf2.MAX530BEAG+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 5V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog ±5V
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SSOP Wā Tautuhi 25µs (Typ)
Raupapa - Momo Pukapuka External, Internal
Packaging Tube Paa / Case 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Momo putanga Voltage - Buffered Tae Mahi -40°C ~ 85°C