MAX530BCAG+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX530BCAG+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC DAC 12BIT PAR/VOLT I/O 24SSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX530BCAG+T.pdf2.MAX530BCAG+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX530BCAG+T
Tau Wae MAX530BCAG+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 18075 pcs Pepa Raraunga 1.MAX530BCAG+T.pdf2.MAX530BCAG+T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 5V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog ±5V
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SSOP Wā Tautuhi 25µs (Typ)
Raupapa - Momo Pukapuka External, Internal
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Momo putanga Voltage - Buffered Tae Mahi 0°C ~ 70°C