MAX4403AUD+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4403AUD+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX4403AUD+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 800KHZ RRO 14TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX4403AUD+T.pdf2.MAX4403AUD+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX4403AUD+T
Tau Wae MAX4403AUD+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 800KHZ RRO 14TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78555 pcs Pepa Raraunga 1.MAX4403AUD+T.pdf2.MAX4403AUD+T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 1mV
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Te utu o te huka 1 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hua Hua Whai Hua 800kHz Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-TSSOP
I teie nei - Te tuku 410µA I teie nei - Whakaatu / Channel 30mA