MAX4275AOEUA
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4275AOEUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX4275AOEUA
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX4275AOEUA.pdf2.MAX4275AOEUA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX4275AOEUA
Tau Wae MAX4275AOEUA Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4810 pcs Pepa Raraunga 1.MAX4275AOEUA.pdf2.MAX4275AOEUA.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 500µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Te utu o te huka 0.7 V/µs
Raupapa GainAmp™ Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te tuku 355µA I teie nei - Whakaatu / Channel 65mA
I teie nei - Putanga Whakauru 50pA Tau Wae Tuakiri MAX4275
Momo Kuputuhi General Purpose -3db Whaiwhata 1.7MHz