MAX4275AGESA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX4275AGESA+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.MAX4275AGESA+.pdf2.MAX4275AGESA+.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX4275AGESA+
Tau Wae MAX4275AGESA+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC OPAMP GP 1.7MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5137 pcs Pepa Raraunga 1.MAX4275AGESA+.pdf2.MAX4275AGESA+.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 500µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 0.7 V/µs
Raupapa GainAmp™ Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te tuku 355µA I teie nei - Whakaatu / Channel 65mA
I teie nei - Putanga Whakauru 50pA Tau Wae Tuakiri MAX4275
Momo Kuputuhi General Purpose -3db Whaiwhata 1.7MHz