MAX4200EUK-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4200EUK-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX4200EUK-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX4200EUK-T.pdf2.MAX4200EUK-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX4200EUK-T
Tau Wae MAX4200EUK-T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5430 pcs Pepa Raraunga 1.MAX4200EUK-T.pdf2.MAX4200EUK-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) ±4 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 1mV
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Te utu o te huka 4200 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te tuku 2.2mA I teie nei - Whakaatu / Channel 90mA
I teie nei - Putanga Whakauru 800nA Tau Wae Tuakiri MAX4200
Momo Kuputuhi Buffer -3db Whaiwhata 660MHz