MAX4104EUK-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4104EUK-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX4104EUK-T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC OPAMP LOW DISTORT HB SOT23-5
Ngā Rauemi: 1.MAX4104EUK-T.pdf2.MAX4104EUK-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX4104EUK-T
Tau Wae MAX4104EUK-T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 4720 pcs Pepa Raraunga 1.MAX4104EUK-T.pdf2.MAX4104EUK-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) ±3.5 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 1mV
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Te utu o te huka 400 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te tuku 20mA I teie nei - Whakaatu / Channel 70mA
I teie nei - Putanga Whakauru 32µA Tau Wae Tuakiri MAX4104
Momo Kuputuhi General Purpose -3db Whaiwhata 625MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX4105ESA+T
MAX4105ESA+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC OPAMP VFB 410MHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 29191 pcs
Tikiake: MAX4105ESA+T.pdf
RFQ
MAX4105EUK+T
MAX4105EUK+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC OPAMP VFB 410MHZ SOT23-5
I roto i te taonga: 39894 pcs
Tikiake: MAX4105EUK+T.pdf
RFQ
MAX4104EUK+T
MAX4104EUK+T
Whakaahuatanga: IC OPAMP VFB 625MHZ SOT23-5