MAX3670ETJ+TD
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX3670ETJ+TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX3670ETJ+TD
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC CLOCK GENERATOR 32-TQFN
Ngā Rauemi: 1.MAX3670ETJ+TD.pdf2.MAX3670ETJ+TD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX3670ETJ+TD
Tau Wae MAX3670ETJ+TD Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 5313 pcs Pepa Raraunga 1.MAX3670ETJ+TD.pdf2.MAX3670ETJ+TD.pdf
Tuhinga o mua 3.3V, 5V Momo Clock Generator
Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFN-EP (5x5) Raupapa -
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 2:2 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 32-WFQFN Exposed Pad PLL No
Whakaputa LVPECL Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakauru Clock Tautanga - Max 670MHz