MAX31180AUA+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX31180AUA+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX31180AUA+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC CLK GEN LOW JITTER 8USOP
Ngā Rauemi: 1.MAX31180AUA+.pdf2.MAX31180AUA+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
250 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX31180AUA+
Tau Wae MAX31180AUA+ Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 68971 pcs Pepa Raraunga 1.MAX31180AUA+.pdf2.MAX31180AUA+.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-uSOP
Raupapa - Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1
Packaging Tube Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PLL Yes Whakaputa Clock
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauru Clock, Crystal Tautanga - Max 134MHz