MAX30031CTA+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX30031CTA+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Ngā Rauemi: MAX30031CTA+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX30031CTA+T
Tau Wae MAX30031CTA+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5810 pcs Pepa Raraunga MAX30031CTA+T.pdf
Ngaohihi - Ngati 10.3V Hangarau Internal Switch
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMAX Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)