MAX20090ATP/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX20090ATP/V+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX20090ATP/V+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC LED DRIVER HIGH BRIGHT 20TQFN
Ngā Rauemi: MAX20090ATP/V+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX20090ATP/V+T
Tau Wae MAX20090ATP/V+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 49289 pcs Pepa Raraunga MAX20090ATP/V+T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 5V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 65V
Putanga - Whakaputa 65V Momo DC DC Controller
Topology SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Raupapa -
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Vendor Undefined Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakawhiti Whaiaro (s) No
Rautanga 200kHz ~ 2MHz Te whakaheke Analog, PWM