MAX1921EUT33+T
Hua Hua
Tau Wae: MAX1921EUT33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 0.4A SYNC SOT23
Ngā Rauemi: 1.MAX1921EUT33+T.pdf2.MAX1921EUT33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1921EUT33+T
Tau Wae MAX1921EUT33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 0.4A SYNC SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71395 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1921EUT33+T.pdf2.MAX1921EUT33+T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Packaging Strip Paa / Case SOT-23-6
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX1921EUT33+
MAX1921EUT33+TTR
MAX1921EUT33+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 1.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 400mA SOT-23-6 Nama - Whakaputa 400mA