MAX1898EUB42+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1898EUB42+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC CHARGER LI+ SNGL 10-UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX1898EUB42+T.pdf2.MAX1898EUB42+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1898EUB42+T
Tau Wae MAX1898EUB42+T Kaihanga Maxim Integrated
He Rahinga Kei te wātea 60253 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1898EUB42+T.pdf2.MAX1898EUB42+T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 12V Pūrere Pūrere Whakarato 10-uMAX
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga Timer
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa MAX1898EUB42+T-ND
MAX1898EUB42+TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Pūtau 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Tiaki Whakamutunga -
Tae Ngaru - Max 1.4A Pūhiko Battery Pack 4.2V