MAX1837EUT33#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1837EUT33#TG16
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6
Ngā Rauemi: 1.MAX1837EUT33#TG16.pdf2.MAX1837EUT33#TG16.pdf3.MAX1837EUT33#TG16.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1837EUT33#TG16
Tau Wae MAX1837EUT33#TG16 Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 24V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 250mA SOT-23-6
Nama - Whakaputa 250mA Tau Wae Tuakiri MAX1837
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1836EUT50#TG40
MAX1836EUT50#TG40
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG BUCK 5V 125MA SOT23-6