MAX1836ETT33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1836ETT33+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1836ETT33+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 125MA 6TDFN
Ngā Rauemi: 1.MAX1836ETT33+T.pdf2.MAX1836ETT33+T.pdf3.MAX1836ETT33+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1836ETT33+T
Tau Wae MAX1836ETT33+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 125MA 6TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 24V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TDFN-EP (3x3) Raupapa -
Packaging Strip Paa / Case 6-WDFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa MAX1836ETT33+
MAX1836ETT33+TTR
MAX1836ETT33+TTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti -
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 125mA 6-WDFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 125mA