MAX1806EUA18+T
Hua Hua
Tau Wae: MAX1806EUA18+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX1806EUA18+T.pdf2.MAX1806EUA18+T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1806EUA18+T
Tau Wae MAX1806EUA18+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54531 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1806EUA18+T.pdf2.MAX1806EUA18+T.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V (1.8V)
Putanga - Whakaputa (Max) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMax-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 0.8 V ~ 4.5 V 500mA 8-uMax-EP I teie nei - Quiescent (Iq) 400µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good