MAX1793EUE15+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1793EUE15+T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1793EUE15+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP
Ngā Rauemi: 1.MAX1793EUE15+T.pdf2.MAX1793EUE15+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1793EUE15+T
Tau Wae MAX1793EUE15+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61410 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1793EUE15+T.pdf2.MAX1793EUE15+T.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (1.5V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.5V, 1.25 V ~ 5 V 1A 16-TSSOP-EP I teie nei - Quiescent (Iq) 200µA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset