MAX1792EUA18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1792EUA18+T
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
Ngā Rauemi: 1.MAX1792EUA18+T.pdf2.MAX1792EUA18+T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1792EUA18+T
Tau Wae MAX1792EUA18+T Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63911 pcs Pepa Raraunga 1.MAX1792EUA18+T.pdf2.MAX1792EUA18+T.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V (1.8V)
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-uMax-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Adjustable (Fixed) Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 1.25 V ~ 5 V 500mA 8-uMax-EP I teie nei - Quiescent (Iq) 250µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset
Tau Wae Tuakiri MAX1792
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1792EUA18/V+
MAX1792EUA18/V+
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
I roto i te taonga: 75771 pcs
Tikiake: MAX1792EUA18/V+.pdf
RFQ
MAX1792EUA18/V+T
MAX1792EUA18/V+T
Kaihanga: Maxim Integrated
I roto i te taonga: 80875 pcs
Tikiake: MAX1792EUA18/V+T.pdf
RFQ
MAX1792EUA18+
MAX1792EUA18+
Tikiake: MAX1792EUA18+.pdf
MAX1792EUA15+
MAX1792EUA15+
Tikiake: MAX1792EUA15+.pdf
MAX1792EUA25/V+T
MAX1792EUA25/V+T
Tikiake: MAX1792EUA25/V+T.pdf