MAX17501FTEVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX17501FTEVKIT# Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX17501FTEVKIT#
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua KIT EVAL FOR MAX17501F
Ngā Rauemi: 1.MAX17501FTEVKIT#.pdf2.MAX17501FTEVKIT#.pdf3.MAX17501FTEVKIT#.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX17501FTEVKIT#
Tau Wae MAX17501FTEVKIT# Kaihanga Maxim Integrated
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 6 V ~ 60 V
Whakamahia IC / Wahanga MAX17501F Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Himalaya Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Ētahi Ingoa MAX17501FTEVKIT
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga - Whakawhiti 600kHz Whakaahuatanga Taipitopito MAX17501F Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 500mA Poari Poari Fully Populated