MAX17501BTEVKIT#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX17501BTEVKIT# Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX17501BTEVKIT#
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua KIT EVAL FOR MAX17501B
Ngā Rauemi: 1.MAX17501BTEVKIT#.pdf2.MAX17501BTEVKIT#.pdf3.MAX17501BTEVKIT#.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX17501BTEVKIT#
Tau Wae MAX17501BTEVKIT# Kaihanga Maxim Integrated
Putanga - Whakaputa 5V Momotuhi - Whakauru 6 V ~ 60 V
Whakamahia IC / Wahanga MAX17501B Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa Himalaya Topology Whakahaere Buck
Ngā Hua me te Momo 1, Non-Isolated Ētahi Ingoa MAX17501BTEVKIT
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te Tumuaki Matua DC/DC, Step Down Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga - Whakawhiti 600kHz Whakaahuatanga Taipitopito MAX17501B Himalaya DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nama - Whakaputa 500mA Poari Poari Fully Populated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX17501EATB+T
MAX17501EATB+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG BCK 3.3V 0.5A SYNC 10TDFN