MAX1734EUK18+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1734EUK18+ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MAX1734EUK18+
Kaihanga / Waitohu: Maxim Integrated
Whakaahuatanga hua IC REG BCK
Ngā Rauemi: MAX1734EUK18+.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MAX1734EUK18+
Tau Wae MAX1734EUK18+ Kaihanga Maxim Integrated
Whakaahuatanga IC REG BCK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46667 pcs Pepa Raraunga MAX1734EUK18+.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Raupapa -
Packaging Strip Paa / Case SC-74A, SOT-753
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 250mA SC-74A, SOT-753
Nama - Whakaputa 250mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MAX1733EUK+T
MAX1733EUK+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG BUCK ADJ 0.25A SYNC SOT23
I roto i te taonga: 45860 pcs
Tikiake: MAX1733EUK+T.pdf
RFQ
MAX1735EUK25+T
MAX1735EUK25+T
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: IC REG LIN NEG ADJ 200MA SOT23-5